nakliyat

Ankara Profesyonel Evden Eve Nakliyat firması CESİMOĞLU NAKLİYAT ile güvenli sigortalı uzman personel ve marangoz eşliğinde şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri.

0312 346 82 82

Ankara şehir içi şehirler arası taşımalar için .özel dizayn  kapalı araçlarımız ile hasarsız taşınma garantisi vermekteyiz.Evden eve nakliyat  araçlarımızın tamamı kapalı olup ev eşyası.mobilya.elektronik.eşya piyano.gibi değerli eşya nakline uygun donanıma sahiptir. Ev veya iş yeri eşyalarınızı taşımak için yeni model ve bakımlı araçlar kullanırız. Kamyonlarımızın kasası sadece bu amaca göre tasarlanmıştır.

Nakliyat araçlarımızın kasa içlerinde eşyaların emniyetini alacak her türlü tedbirler mevcuttur. Nakliye araçlarımızda eşyaların en iyi şekilde ambalajlanmasını ve aracımızda sabitlenerek sarsıntısız taşınmasını sağlayacak gerekli malzemeleri bulundururuz.

edven eve taşımacılıkZarar görmesinin önlenmesini ve korunmasını sağlamak amacıyla özel olarak dizayn edilen çelik ve kapalı kasa Evden eve nakliyat araçlarımız 1+1  2+1  3+1  ve daha büyük evlerin taşınmasında  kullandığımız farklı evden eve nakliyat araçlarımızın bulunduğu gibi  OFİS VE  BÜRO  nakliyesinde ve parça eşya nakliyesinde kullandığımız araçlarımız  bulunmaktadır.ayrıca  bunların dışında yüksek binalarda ve ya dar koridorlu evlerin taşınmasında kullanılan asansörlü nakliyat araçlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Emniyetli ve temiz taşımayı sağlayacak malzemelerimiz hava kabarcıklı naylonlar, gerektiğinde temiz battaniyeler, sağlam karton. koliler, askılı elbise taşıma. kolileri, sabitleyici lastik. ve halatlardan oluşmaktadır.evden eve nakliyat

Ankara Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

ankaraasansörlünakliyatAsansörlü Taşımacılık Ankara

Nakliye Araçlarımız