nakliyat

Ankara Profesyonel Evden Eve Nakliyat firması CESİMOĞLU NAKLİYAT ile güvenli sigortalı uzman personel ve marangoz eşliğinde şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri.

0312 346 82 82

Asansörlü Taşımacılık

Ankara Cesimoğlu nakliyat olarak Ankara ilimizde Müşterilerimize taşınma ihtiyaçları olduğunda verdiğimiz kaliteli hizmet ile sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeleri de müşterilerimize sunuyoruz. Günümüzde binaların çok yüksek katlı olarak yapılması ile nasıl taşınacağım diye düşünen kişiler için asansörlü taşımacılık yaparak onların taşınmasını sorun olmaktan çıkartıyoruz. Binanızın önüne getirdiğimiz asansör sistemlerimiz ile eşyaların hızla araçlara yüklenmesini ve gerekirse yeni adreste de yine asansör yardımı ile kısa zamanda boşaltılmasını sağlıyoruz. Şehiriçi nakliyat ve şehirler arası nakliyat sırasında müşterilerimizin eşyalarının trafikte daha güvenli olarak taşınabilmesi için yeni model geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz. İlave koruma önlemi olarak araçlarımızın içini süngerle kaplıyoruz.

Cesimoğlu Asansörlü Taşımacılık
0312 346 82 82

Asansörlü Taşımacılık İle Hızlı Hizmet Sunuyoruz

Taşınma zaten sıkıntılı bir süreçtir ve bunun uzun sürmesi yaşanan sıkıntıyı arttırmaktadır.cesimoğlu nakliyat Firma olarak buna izin vermiyor ve asansör sistemlerimiz ile eşyalarınızı bina merdivenlerini kullanmadan kendi portatif asansörlerimiz ile taşıyor böylece taşınma sürecini kısaltıyoruz. Elbette eşyaların taşınma sırasında tam olarak korunabilmesi için eşya paketleme ve ambalajlama işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması şarttır. Firmamızın bu konuda hizmet veren ekibine düzenli olarak eğitim veriyor ve işlerini en iyi şekilde yapmalarını sağlıyoruz. Kırılabilecek eşyalarınızın ve elektronik eşyalarınızın daha çok güvende olmalarını sağlamak için paketleme yaptıktan sonra içlerinde köpük olan kutulara yerleştiriyoruz.

Güvenli Taşımacılık İçin asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerimiz sırasında bütün eşyalarınızı kendi eşyalarımız kabul ederek dikkatle taşıyoruz. Bununla yetinmiyor istenmeyen bir durum olması halinde oluşacak zararın tam olarak karşılanması için sigortalı nakliyat yapıyoruz. Gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Depolama hizmetimizden yararlanmak istemeniz halinde de sigorta desteği veriyoruz. Profesyonel bir ekip ile hizmet veren Cesimoğlu nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor olduğumuzu göreceksiniz. Kesintisiz hizmet veriyoruz ve sizin de en uygun olduğunuz zamanda taşınmanız mümkün olmaktadır.