nakliyat

Ankara Profesyonel Evden Eve Nakliyat firması CESİMOĞLU NAKLİYAT ile güvenli sigortalı uzman personel ve marangoz eşliğinde şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri.

0312 346 82 82

ankara nakliyatTaşınacak eşyaların ambalajlanması nakliye işlemlerinde en önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir. Doğru malzemeler ile gerektiği şekilde yapılmış düzgün paketleme, ev veya işyeri eşyalarının sorunsuz taşınmasını sağlar.Bu nedenle firmamız personeli eşyanın niteliğine göre gerekli ambalaj malzemelerini her zaman tedarik etmektedir.Kırılacak eşyalar için dayanıklı koliler, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıt, temiz battaniye, koli bantları gibi malzemeleri her zaman araçlarımızda bulundururuz.Cam eşyalar özel beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika niteliğindeki eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.Firmamız personeli, eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması için gerekli ihtimamı eşyaların paketlenmesi ve araca aktarılarak taşınması sırasında özen östemektedır.Ambalajlama Hizmetleri

CESİMOĞLU  NAKLİYAT  Evden Eve Nakliyat  Paketleme Hizmeti;

Evden eve nakliyatın en önemli hususlarından biriside paketlemedir. Çünkü özenerek ve itinayla yapılmış paketlemeler sayesinde tüm eşyalarınız hasar görmeden taşınacaktır.CESİMOĞLU NAKLİYAT paketlemede en iyi ambalaj, kutu ve kâğıt vs. malzemelerini kullanmaktadır.

Bütün vitrin süsleri ve eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları engelleyecek kaliteye sahip kâğıtlara sarılmakta ve daha sonra kutulanmaktadır. Bu zaman dilimi içerisinde siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacaklar ve kutulama işleri bitince de taşımaya geçeceklerdir.

CESİMOĞLU NAKLİYAT uzman personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güzel bir paketleme ve ambalajma şekiliyile güvenli bir hizmet sunar.
Müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, Grafit kâğıdı (üç kat), tırtırlı kâğıt kullanılmaktadır.

Koltuk, vitrin, piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır.