nakliyat

Ankara Profesyonel Evden Eve Nakliyat firması CESİMOĞLU NAKLİYAT ile güvenli sigortalı uzman personel ve marangoz eşliğinde şehir içi nakliye, şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri.

0312 346 82 82

Ankara nakliyat firması  cesim oğlu evden eve taşımacılık
şehir içi,şehirler arası güvenilir,hızlı ve kaliteli taşımacılık hizmeti almak için doğru yerdesiniz.
yıllardır hizmet veren cesim oğlu nakliyat firması olarak şehir içi, şehirler arası profesyonel ev eşyası taşıma hizmeti sağlamaktayız. Evden eve nakliyat başta temel hizmetlerimiz arasında yer alırken bunun dışında diğer sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri ev ofis eşyası taşıma, parça eşya taşımacılığı, piyano nakliye,antika eşya taşımacılığı, lojistik hizmetler, askılı tekstil taşımacılığı alanlarında müşterilerimize hizmetler sağlıyoruz.

Ankara merkezli bir firma olarak Sadece Ankara’da hizmet veren personel sayımız 10 iken diğer illerde bünyemiz dahilinde hizmet sağlayan personel sayımız toplamda 20 kişilik bir ekibe dayalıdır. Tüm Türkiye genelinde çelik kasalı nakliye aracımız ile şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Araçlarımızın hepsi her nakliye için özel tasarlanmış üstü kapalı çelik kasalı ve iç aksamı mobilya kaplı araçlarımız ile müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Ankara başta olmak üzere ister doğu ya ister ister batıya veya ege bölgesine günlük sevkiyatımız ve bağlantılı şubelerimiz bulunmaktadır.Ankara nakliyat firmaları ve şehirler arası nakliyat firmalarıyla irtibatlı çalışarak eleman sıkıntısı açar sıkıntısı çekmeden evden eve nakliyat yada şehirler arası nakliye de eşyalarınızı hızlı kaliteli marangozlu ve sigortalı bir şekil de taşımaktayız.

 

 

 

 

nakliyat firmamız iller arası taşımacılık evden eve taşımacılık kaliteli güvenilir ve sigortalı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.Ankara dan tüm illere tüm illerden Ankara evden eve nakliyat Ankara nakliyat firmamız 7 24 saat nakliyat hizmetini vermektedir.